Dieta głodowa</a>

Dieta głodowa

Jeżeli masz dosyć przeróżnych metod odchudzania, jeśli w końcu chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów to może dieta głodowa jest właśnie dla Ciebie?

Przede wszystkim już na samym wstępie trzeba zaznaczyć, że głodówka znana i stosowana jest od tysięcy lat. Jest to nie tylko sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów, ale także metoda na oczyszczenia duszy i ciała. Dieta głodowa nie może być jednak stosowana przez wszystkich.

Przeciwwskazania przy diecie głodowej

Zdecydowanie muszą z niej zrezygnować osoby starsze, schorowane, dzieci a także matki karmiące. Poza tym zanim przejdziemy na głodówkę musimy się do tego solidnie przygotować, w innym wypadku nasz organizm mógłby przeżyć szok.

Dieta głodówka – podstawowe informacje

Dieta głodowa rozpoczyna się już na wiele tygodni przez zaprzestaniem jedzenia. W tym czasie trzeba zrezygnować z jedzenia mięsa, należy pić duże ilości wody oraz herbatki oczyszczające. Do tego powinniśmy przejść na płynne i lekkostrawne potrawy. Dopiero po takim przygotowaniu możemy zaczynać głodówkę.

Dieta głodowa na samym początku może mieć różne skutki uboczne, może czuć się osłabieni i rozdrażnieni, dlatego też zawsze trzeba być pod opieką lekarza.

Renata

About Renata

Witam! Nazywam się Renata i od wielu już lat fascynuje mnie tematyka oczyszczania organizmu. Studiowała wiele książek, przeczytałam masę artykułów, jak również brałam udział w licznych szkoleniach. W efekcie wspomnianych działań zdobyłam całkiem pokaźną wiedzę, którą bardzo chcę się z Tobą podzielić. Dlatego zachęcam do czytania mojego bloga!